Jak i kiedy należy spożywać Red Bull Energy Drink podczas uprawiania sportu?

Stosowanie Red Bull Energy Drink podczas uprawiania sportu zależy od danej osoby i uprawianej dyscypliny. Red Bull Energy Drink może być spożywany przed, w trakcie i po aktywności fizycznej.

Red Bull Energy Drink jest napojem funkcjonalnym, jednak nie został on stworzony, aby zapewniać odpowiednie nawodnienie. Podczas ćwiczeń oprócz Red Bull Energy Drink należy pić wodę.

Red Bull Energy Drink doceniany jest przez sportowców na całym świecie:

„Do uprawiania mojej dyscypliny nie potrzebuję żadnego sprzętu. To moje ciało i umysł muszą być ze sobą idealnie zgrane. Pomaga mi w tym Red Bull, dzięki niemu osiągam znakomite wyniki na treningach i zawodach.”
Orlando Duque (Skoki do wody ze skał/Kolumbia)
„Przed jazdą piję Red Bulla, żeby być w stanie przekraczać granice własnych możliwości.”
Dani Pedrosa (MotoGP, Hiszpania)
„Piję Red Bulla na 30 minut przed każdymi zawodami i zawsze, kiedy czuję zmęczenie. Red Bull zapewnia mi zastrzyk energii, której potrzebuję!”
Lindsey Vonn (Narciarstwo alpejskie, USA)
„Podczas wyścigów zwykle mieszam w swoim bidonie przy rowerze Red Bulla z wodą, żeby go trochę rozcieńczyć. Często ścigam się w wysokich temperaturach i muszę zadbać o to, żeby mój organizm był odpowiednio nawodniony.”
Courtney Atkinson (Triatlon/ Australia)
„Red Bull Energy Drink to najlepszy towarzysz na świecie. Zwykle wypijam schłodzoną puszkę po trudnym treningu, żeby doładować baterie. Podczas zawodów na dobry początek wypijam puszkę na kilka minut przed samym startem.”
Elias Ambühl (Freeski, Szwajcaria)