2014

Marc Marquez Mistrzem Świata MotoGP

W 2014 roku Marc zgarnął drugie mistrzostwo świata w MotoGP i zakończył sezon rekordowym 13. zwycięstwem w Walencji.

Zobacz profil Marca Marqueza

Jessica Fox zdobywa cztery mistrzowskie tytuły w jednym roku!

Australijka Jessica Fox odniosła imponujące zwycięstwo w finale Mistrzostw Świata U23 w C1 w Penrith, które oznaczało podwójny sukces 19-latki. Fox jest pierwszą kobietą, która triumfowała na poziomie U23 zarówno w kategorii K1 jak i C1. W zeszłym roku wygrała w C1, jednak poległa w finale K1. W tym roku dobra passa Jessici trwała dalej na Mistrzostwach Świata w Deep Creek. Wygrana w finale slalomu kanadyjek, zapewniła Australijce historyczne podwójne zwycięstwo. Dzięki tej wygranej stała się pierwszą zawodniczką w historii, która zdołała wygrać Mistrzostwa Świata zarówno w kategorii K1, jak i C1 - zaraz po tym, jak obroniła tytuł mistrzyni C1 zaledwie 24 godziny wcześniej. "To zwycięstwo to coś niesamowitego. Wiedziałam, że jeśli utrzymam prędkość z dzisiejszego poranka i naprawię kilka błędów, mam szansę na rywalizację w czołówce i może nawet medal... Jednak wygranie w obydwu kategoriach, przeszło moje najśmielsze oczekiwania" - powiedziała Fox.

Tony Cairoli zostaje ośmiokrotnym mistrzem świata w motocrossie

Tony Cairoli z Red Bull KTM Factory Racing zdobył podczas Grand Prix of State of Goias w Brazylii swój ósmy mistrzowski tytuł w motocrossie. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do motocrossowego mistrza świata film "TC22 Tony Cairoli - the Movie" śledzi jego karierę od początków na Sycylii do samego jej szczytu, ukazując przy tym niezwykłe poświęcenie i zaangażowanie sportowca.

Zobacz profil Tony'ego Cairoliego

Otwarcie biura w Fuschl am See

W 2014 roku zakończyła się budowa siedziby głównej Red Bulla w Fuschl am See, zwieńczona instalacją 14 byków z brązu.

Formuła 1 wraca do Austrii

W 2014 roku, po ponad 10-letniej przerwie, F1 ponownie zawitała do Austrii, a konkretnie na Red Bull Ring w górzystych okolicach Styrii.

Zobacz tor wyścigowy

Pierwsze zwycięstwo Daniela Ricciardo w Formule 1

Daniel odniósł w Montrealu dziewicze zwycięstwo w pierwszym sezonie Formuły 1 w barwach Red Bull Racing i ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata 2014.

Zobacz profil Daniela Ricciardo

Red Bull Tag Am See z Cro

Trzy koncerty Cro w trzech krajach w trakcie jednego idealnego dnia nad jeziorem.

Zobacz najważniejsze momenty

Wings for Life World Run

Pierwsza edycja Wings for Life World Run była początkiem globalnego ruchu wspierającego fundację Wings for Life oraz poszukiwania metod leczenia urazów rdzenia kręgowego. To jedyne wydarzenie sportowe, które rozpoczyna się na wszystkich kontynentach dokładnie w tym samym momencie. W 2014 r. impreza odbyła się w 34 lokalizacjach na terenie 32 krajów. To jedyny bieg, w którym meta ściga zawodników, a oni rywalizując z całym światem "biegną dla tych, którzy nie mogą". Światowym zwycięzcą zostaje osoba, którą Samochód Pościgowy dogoni w ostatniej kolejności. 100% opłat startowych zostaje przekazane na rzecz Wings for Life Spinal Cord Research Foundation.

Koniecznie weź udział w biegu

Google+ Hangout Pharrella

Wielokrotnie nagradzany Pharrell Williams przez dwie godziny pełnił rolę gospodarza Google+ Hangout w Red Bull Studios Los Angeles, promując w ten sposób swój najnowszy (drugi) solowy album G I R L.

Tutaj obejrzysz cały Google+ Hangout.

Red Bull Amaphiko

Pierwsza edycja Red Bull Amaphiko Academy odbyła się w kwietniu 2014 r. w Soweto w RPA. W trakcie trwania 10-dniowej Akademii, lokalni i międzynarodowi uczestnicy szkolili oraz motywowali grupę młodych działaczy społecznych, którzy swoją energią i kreatywnością starają się wprowadzać zmiany w swoich środowiskach.

Zobacz Red Bull Amaphiko

Sprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lata