2012

Red Bull Stratos

Pomyślna misja do granicy kosmosu

Felix Baumgartner (Austria) z zespołem ekspertów zdołał przekroczyć barierę dźwięku po skoku z największego w historii balonu wypełnionego helem z wysokości 39 km. Misja dostarczyła cennych danych umożliwiających poprawę bezpieczeństwa lotów kosmicznych i przyczyniła się do stworzenia nowej generacji skafandrów kosmicznych. Oglądał ją cały świat (np. 8.000.000 widzów na YouTube).

Zobacz Red Bull Stratos

RED BULL MUSIC ACADEMY RADIO

Miksy, wywiady i nagrania na żywo

RBMA Radio to jedno z najlepszych muzycznych źródeł w sieci. Od wznowienia działalności w sierpniu 2012 roku, RBMA Radio jest unikalną i interaktywną platformą radiową.

Zobacz stronę Red Bull Music Academy Radio

Red Bull Music Academy - Culture Clash

RAJD RED BULL DAKAR

Pierwsze, drugie i trzecie miejsce dla Red Bulla w kategorii motocykli

Cyril Despres (motocykl) po raz czwarty zwyciężył w Rajdzie Dakar 2012 przed kolegami z Red Bulla Marc’iem Coma i Helderem Rodriguesem, którzy zdobyli kolejno drugie i trzecie miejsce.

RED BULL ZDOBYWA DWA TYTUŁY MISTRZOWSKIE W MOTOCROSS'IE

Tony Cairoli wygrywa Mistrzostwa Świata w kategorii MX1 (jego czwarty tytuł w MX1) a Jeffrey Herlings zdobywa swój pierwszy tytuł Mistrza Świata w kategorii MX2.

POŻEGLUJ

„Sail” grupy Awolnation zdobywa platynę

Sebastian Vettel i Red Bull Racing zdobywają podwójne zwycięstwo w Mistrzostwach Świata F1 po raz trzeci (2010, 2011 i 2012)

LINDSEY VONN NADAL BIJE REKORDY

Podczas finałów Pucharu Świata w Schladming Lindsey zdobyła w ciągu sezonu 1980 punktów, bijąc rekord Janicy Kostelic.

Zobacz stronę Lindsey Vonn

DAVID LAMA JEST PIERWSZYM CZŁOWIEKIEM, KTÓREMU UDAŁO SIĘ WSPIĄĆ BEZ ZABEZPIECZENIA NA 3128-METROWY SZCZYT CERRO TORRE

MONEYBROTHER

Szwedzki kompozytor i piosenkarz Moneybrother wydał nowy album „Start a Fire” nagrany w czterech studiach Red Bulla w różnych miejscach na świecie (w Los Angeles, Auckland, Cape Town i Londynie) oraz w Rio de Janeiro, Chicago i Kingston na Jamajce.

X-GAMES L.A.

Sébastien Loeb jako pierwszy kierowca w historii wygrywa 9 tytułów Mistrza Świata oraz zdobywa złoto w Rallycross na X-Games w Los Angeles.

Zobacz profil Sébastiana Loeba

Sprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lata