2011

RED BULL MUSIC ACADEMY

W dwunastym roku swej działalności Red Bull Music Academy stworzyła stałą przestrzeń muzyczną Red Bulla w Matadero w Madrycie. Spośród ponad 4000 zgłoszeń z 93 krajów do dwutygodniowych warsztatów wybrano 60 uczestników.

Red Bull Racing

Red Bull Racing wjeżdża na najwyższej położoną przejezdną drogę na świecie (5.602m)

CASEY STONER WYGRYWA MISTRZOSTWA ŚWIATA MOTO GP (DRUGI TYTUŁ)

Cóż za Stoner

Casey Stoner dominował na Mistrzostwach Świata Moto GP w 2011 roku, zwyciężając 10 Grand Prix i nie kwalifikując się na podium zaledwie raz na 17 wyścigów. 12 razy startował z pole position i zanotował 7 najszybszych okrążeń.

41-SZY TYTUŁ MISTRZA ŚWIATA

BJÖRN DUNKERBECK

Dzięki idealnemu połączeniu słońca, fal i wiatru mistrzostwa PWA w Alcati w Turcji okazały się być wymarzonym miejscem na powrót do chwały jednej z największych ikon windsurfingu. 9 sierpnia 2011

Zobacz stronę Dunkerbecka

SÉBASTIEN LOEB JAKO PIERWSZY KIEROWCA W HISTORII WYGRYWA 8 TYTUŁÓW MISTRZA ŚWIATA Z RZĘDU

TOURNEE EUROPEJSKIE RED BULL FLYING BACH

Red Bull Flying Bach - połączenie muzyki klasycznej z breakdancem to idealna mieszanka kultur. W roku 2011 Red Bull Flying Bach podbił Europę organizując ponad 50 pokazów w 5 krajach (Niemcy, Turcja, Dania, Austria, Szwajcaria) przy pełnej frekwencji.

NAJMŁODSZY W HISTORII ZWYCIĘZCA LPGA

Alexis Thompson została najmłodszą w historii zwyciężczynią zawodów Amerykańskiej Organizacji Kobiecego Golfa wygrywając Navistar L.P.G.A. Classic.

Potrójne zwycięstwo dla Red Bulla w Rajdzie Dakar

SETNY I PIERWSZY RED BULL FLUGTAG

Od inauguracji w roku 1992, wydarzenia Red Bull Flugtag miały miejsce w 42 krajach. W roku 2011 setna impreza Red Bull Flugtag odbyła się w Dublinie w Irlandii oraz po raz pierwszy zagości w Trynidadzie i Tobago.

TOM CRUISE PROWADZI SAMOCHÓD

Tom Cruise prowadzi samochód F1 Red Bull Racing

CARISSA MOORE ZOSTAJE MISTRZYNIĄ ŚWIATA ASP

Droga do Red Bull BC One

Red Bull BC One, najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród B-boysów i oficjalne mistrzostwa świata w breakdance, rozrosło się od jednej imprezy w roku 2010 do 38 w 2011. W roku 2011 finał odbył się w słynnym Cyrku Moskiewskim W Rosji.

SEBASTIAN VETTEL I RED BULL RACING ZAPEWNIAJĄ SOBIE TYTUŁY MISTRZA ŚWIATA W KATEGORII KIEROWCÓW I KONSTRUKTORÓW

Sebastian Vettel zapewnił sobie tytuł Mistrza Świata Kierowców zdobywając trzecie miejsce w Grand Prix Japonii stając się najmłodszym w historii podwójnym Mistrzem Świata.

TONY CAIROLI MISTRZEM ŚWIATA

Antonio Cairoli zdobył swój trzeci tytuł Mistrza Świata MX1 w 2011 roku. Zwycięstwem tym, w połączeniu z tytułami mistrzowskimi w kategorii MX2 w latach 2005 i 2007, przeszedł do historii. Nie przejął się kontuzją kolana, której nabawił się na początku sezonu i zdominował serię zapewniając sobie tytuł 43 zwycięstwem w karierze w Grand Prix Europy w Gaildorf w Niemczech.

Sprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lata