2007

RED BULL SOUNDCLASH TO POJEDYNEK DWÓCH MUZYKÓW GRAJĄCYCH NA PRZECIWLEGŁYCH SCENACH DLA JEDNEJ PUBLICZNOŚCI.

Red Bull Soundclash jednoczy dwa konkurujące ze sobą zespoły podczas jednego koncertu wytyczając nowe horyzonty i przełamując granice pomiędzy różnymi gatunkami i konwencjami muzycznymi. Red Bull Soundclash jest humorystycznym, porywającym i bezkrwawym pojedynkiem muzycznym w stereo. Każdy z wykonawców daje na przemian ognia, a dwa odrębne style i gatunki zderzają się ze sobą nad głowami publiczności.

Zobacz Red Bull Soundclash

FC RED BULL SALZBURG ZOSTAJE MISTRZEM AUSTRII

Red Bull Salzburg wiezie tytuł mistrza do Salzburga. Sezon piłkarski 2006/07 był najlepszym w historii Salzburga. Mistrzowie zdobyli rekordową liczbę 75 punktów.

EC RED BULL SALZBURG ZOSTAJE MISTRZEM AUSTRII

Po fantastycznym sezonie, w którym zmierzyło się ze sobą osiem drużyn, Red Bull, po zaledwie jednej porażce z 28 meczów u siebie, wzniósł się na wyżyny w fazie play-offs. Po trzech kolejnych zwycięstwach nad Vienna Capitals w półfinałach (najlepszy z pięciu), Red Bull oddał tylko jeden mecz w finale przeciwko VSV w Villach, zapewniając sobie pierwsze w historii Salzburga zwycięstwo w Mistrzostwach Austrii w hokeju na lodzie ostatecznym wynikiem 4:1.

RED BULL RECORDS

Red Bull Records jest wizjonerską wytwórnią muzyczną charakteryzującą się progresywnym podejściem do marketingu, dystrybucji i relacji z artystami. Artyści nagrywający dla Red Bull Records mają wpływ na kulturę popularną i przyczyniają się do jej rozwoju. Dzięki wytwórni wśród członków rodziny Red Bulla są muzycy i zespoły, które mogą się przy nas rozwijać w niezwykły sposób.

WITAMY W RED BULL STUDIO, LOS ANGELES.

Jest to najwyższej światowej klasy studio nagraniowe stworzone z myślą o wspieraniu artystów, dające im do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia muzyki w ekskluzywnym i wygodnym otoczeniu.

Zobacz Red Bull Studio

RED BULL AIR RACE W RIO

Wydarzenie Air Race przyciągnęło rekordowe tłumy w liczbie miliona. Była to największa liczba widzów w całym cyklu Air Race Series oraz w sportowej historii Brazylii.

Sprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lata