2006

Pierwszy światowy finał Red Bull Paper Wings

WYŻEJ, SZYBCIEJ, DALEJ

Red Bull Paper Wings jest niezwykłym wydarzeniem, w którym kartka papieru, ciekawe pomysły i siła ramion mogą zapewnić Ci trwałe miejsce w historii sportu. W sezonie 2005/6 ponad 10.000 uczestników z 50 krajów wzięło udział w 260 rundach kwalifikacyjnych na całym świecie z nadzieją, że poszybują aż do samego finału. Zwycięzcy zostali wyłonieni w kategoriach Najdłuższy Lot, Największa Odległość i Akrobatyka Powietrzna.

Zobacz Red Bull Paper Wings

RED BULL TOURBUS

Red Bull Tourbus to zrekonstruowany oldschoolowy autokar turystyczny marki Mercedes. Chociaż został wyposażony w nowy silnik, zachował swój oryginalny styl i skromny charakter. Ideą było zbudowanie autobusu z miejscami do spania i sceną na dachu. Red Bull Germany wykorzystał to pomysłowe narzędzie w świecie muzyki i zorganizował coroczne trasy koncertowe wielu młodych, obiecujących wykonawców i inne wydarzenia. W projektach z udziałem Tourbusa uczestniczyły też znane zespoły. Tourbus bywał miejscem imprez promujących nowe albumy oraz sesji medialnych.

Zobacz Red Bull Tourbus

Lądowanie na Księżycu

Spot reklamowy przedstawiający lądowanie na Księżycu jest dowcipną interpretacją tego doniosłego momentu w historii ludzkości, którego emisja odniosła wielki sukces w 24 państwach od Rosji aż po Stany Zjednoczone.

RED BULL NASCAR

Utworzenie zespołu Red Bull Racing - NASCAR
Sprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lataSprawdź wszystkie lata